LT EN
Ateities
tendencijų parkas!
Susitikime LOGIN 2025 Gegužės 29-30 d.
2024 Pranešimų įrašai

Pranešėjai 2024
300+ pranešėjų
7 turinio salės
2 turinio kupinos dienos

Čia ne tik diskutuojama, bet ir gimsta naujausios idėjos. Jei tiki, kad Tavo darbo stalas nėra vienintelė vieta, kur vyksta inovacijos – privalai būti LOGIN! Išgirskite inovatorių, geriausių savo srities specialistų ir pasaulyje lyderiaujančių pažangos kūrėjų įžvalgas, kurios įkvėps ne tik profesiniame, bet ir asmeniniame gyvenime. Pranešėjų sąrašas nuolat pildomas, todėl sau aktualiaus temas ras kiekvienas! Mūsų pranešėjų pristatymai vyksta tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis, visada rasi turinio ta kalba, kurią supranti geriausiai.

Daugiau pranešėjų
EN
Viktoria Modesta
Bioninė menininkė, kūrybos direktorė, muzikantė
#Keynote #Diversity&Inclusion #BionicArtist #(Ne)matomi
EN
Lars Silberbauer
Tokijo Olimpinių žaidynių prekės ženklo ir rinkodaros vadovas, Nokia CMO, buvęs LEGO skaitmeninių technologijų direktorius
#Keynote #Transformation #Nokia #OlympicGames
EN
Zaria Parvez
„Duolingo“ vyresnioji tarptautinio socialinių medijų marketingo vadovė
#Keynote #FutureofMarketing #Duolingo
LT
Tomas Ramanauskas
Brendų ir verslų augintojas
#Keynote #DesignThinking #DĖMES!O
Daugiau pranešėjų
Partneriai 2024
D.U.K.
Kaip galiu stebėti tiesioginę LOGIN 2024 konferencijos transliaciją?
Prisijungimą prie tiesioginės transliacijos rasite - https://konferencija.login.lt/ puslapyje. Konferencijos dienomis puslapyje bus užrašas - Stebėti LOGIN 2024 online. Paspauskite ant šio užrašo. Jums atsidarys puslapis su visomis penkiomis salėmis, kuriose vyks pranešimų transliacijos. Norėdami stebėti transliaciją, Jūs turėsite įvesti skaitmenų/raidžių kodą, kuris yra nurodytas ant Jūsų bilieto, po QR kodu. Suveskite šį kodą į prašomą prisijungimo lauką ir žiūrėkite tiesioginę transliaciją. Jei vis tiek kyla nesklandumų, nedvejokite ir susisiekite telefonu +37062755994 ar paštu [email protected].
Kaip ir kur galiu nusipirkti bilietus į LOGIN?
Bilietų prekyba vyksta tik www.konferencija.login.lt tinklapyje. Jame galite pasirinkti norimą bilietų tipą ir kiekį, pasirinkti mokėjimo metodą. Po to, viso labo reikės suvesti reikiamus duomenis ir spustelėti „Mokėti“. Ir viskas! Savo bilietus gausite tiesiai į nurodytą el. pašto dėžutę. Jei kiltų nesklandumų, susisiekite adresu [email protected].
Kur rasiu savo bilietą?
Patikrinkite el. pašto adresą, kurį nurodėte pirkdami bilietą. Jūsų bilietas turėtų būti ten. Jei savo bilieto rasti negalite, būtinai patikrinkite „Šlamšto“ skyrelį. Jei vis tiek kyla nesklandumų, nedvejokite ir susisiekite adresu [email protected]
Man reikės sąskaitos-faktūros. Kaip ją gauti?
Yra du pagrindiniai būdai, kaip bendrovės gali gauti sąskaitas-faktūras: 1) Sąskaita-faktūra po apmokėjimo banko nuoroda arba kreditine kortele. Atsiskaitymo proceso metu, kur turite pasirinkti mokėjimo būdą, matysite laukelį su pavadinimu „Norėčiau sąskaitos faktūros“. Pažymėkite varnelę, įveskite įmonės duomenis ir prie laiško kartu su Jūsų bilietais bus pridėta sąskaita-faktūra. 2) Sąskaita faktūra prieš apmokėjimą. Tai galimybė įmonėms, kurioms reikia sąskaitos-faktūros, tačiau kurios nori rezervuoti bilietus ir sumokėti vėliau. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, jūsų bus paprašyta įvesti savo įmonės duomenis ir gauti išankstinę sąskaitą-faktūrą. Atsisiųskite išankstinę sąskaitą faktūrą ir apmokėkite ją pinigų pavedimu iš banko. Galutinė sąskaita faktūra ir bilietai bus rezervuoti ir išsiųsti apmokėjus išankstinę sąskaitą. Svarbu: Sąskaitą išrašo renginio organizatorius UAB „Delfi“. Jokių kitų sąskaitų faktūrų nereikia.
Ar galiu nusipirkti vienos dienos bilietą?
Ne. Visi siūlomi bilietai yra 2 dienų.
Kas gali žiūrėti tiesioginę LOGIN 2024 konferencijos transliaciją?
Tiesioginę LOGIN 2024 konferencijos transliaciją galės žiūrėti visi, kurie turi standard, jaunimo ar online bilietą. Po konferencijos bus įkelti konferencijos įrašai į - https://konferencija.login.lt/, juos galėsit peržiūrėti prisijungę su savo bilietu.
Kokiomis kalbomis yra LOGIN pranešimai?
LOGIN galite mėgautis turiniu dvejomis kalbomis - lietuvių ir anglų kalba pranešimų yra lygiomis dalimis. LOGIN nėra daromi sinchroniniai vertimai, mes pasirūpiname, kad kiekvieną minutę tiek angliakalbiai, tiek lietuviai rastų ką klausytis.
Kiek laiko bus galima žiūrėti LOGIN 2024 pranešimus?
Iki liepos 5 d.