Pasitik ateitį – išdrįsk keistis

LOGIN 2023 VIDEO ĮRAŠAI Pirkti įrašus

Pranešėjai

200+ pranešėjų, 5 scenos, 2 turinio kupinos dienos! Čia ne tik diskutuojama, bet ir gimsta naujausios idėjos. Jei tiki, kad Tavo darbo stalas nėra vienintelė vieta, kur vyksta inovacijos – privalai būti LOGIN!   Išgirskite inovatorių, geriausių savo srities specialistų ir pasaulyje lyderiaujančių pažangos kūrėjų įžvalgas, kurios įkvėps ne tik profesiniame, bet ir asmeniniame gyvenime.   Pranešėjų sąrašas nuolat pildomas, todėl sau aktualiausią temą ras kiekvienas.

Susipažink su pranešėjais

Bilietai

Video peržiūros

  Nuo gegužės 16 iki birželio 16 d. Jūs galėsite peržiūrėti visus LOGIN 2023 video įrašus.

Apie LOGIN

Didžiausias, turtingiausias turiniu ir, ko gero, drąsiausias inovacijų susitikimas Baltijos šalyse. Pavadinome jį festivaliu, nes pritraukiame nemažą minią – net 4 000 dalyvių, keičiančių žaidimo taisykles, pažangiai mąstančių, technologijų naujoves išmanančių ir žinių ištroškusių žmonių.   Jau 17-ąjį kartą siekiame pasivyti šiuolaikinį pasaulį, įsigilinti į technologijų pažangos sukeliamus pokyčius ir kliūtis, pasisemti įkvėpimo (arba išsigąsti) iš inovacijų pionierių ir jų protu nesuvokiamų šiuolaikinio pasaulio įžvalgų, patyrinėti idėjas, kurios gali nuvesti prie pirmojo vienaragio, ir pažvelgti į tai, kas laukia ateityje.

LOGIN 2023 VIDEO ĮRAŠAI

LOGIN 2023 salės

LOGIN 2023 kviečia į penkias turinio sales, kuriose konferencijos dalyviai galės susipažinti su svarbiausiomis technologijų ir inovacijų pasaulio aktualijomis. Renginyje pranešimus skaitys žinomi inovatoriai ir geriausi savo srities profesionalai, diskusijose dalyvaus įvairių sričių ekspertai. LOGIN – unikali galimybė iš pirmų lūpų išgirsti rytojaus idėjas šiandien, kai Litexpo parodų rūmai taps technologijų ir inovacijų epicentru.   Temų užteks net patiems išrankiausiems: nuo HR, iki marketingo, nuo projektų valdymo, iki asmeninio produktyvumo tobulinimo – savo kelionę galėsite pritaikyti pagal įvairiausius savo poreikius. Netrūks ir pasirinkimų, kadangi pusė pranešimų bus skaitoma ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba.

Partneriai

Sujunkime jėgas!

Partnerystės

  Savanoriai
   Pranešėjai

    Idėjos