Tapkite ateities kūrėjais šiandien!

Gegužės 11-12 d. dalyvauk Saulėtekio Tech Parko organizuojamame idėjų hakatone „LOGIN Hackathon powered by Vilnius TechFusion“. Artėjant Pramonės 5.0 bangai ieškome smalsių ateities kūrėjų, norinčių spręsti skaitmeninio gyvenimo iššūkius. Automatizacija, skaitmeninė sveikata, išmanus miestas – tai tik keletas sektorių, kuriems idėjas generuoti galės hakatono dalyviai.

„LOGIN hackathon powered by Vilnius TechFusion“ – tai unikali galimybė dalyvauti didžiausioje Baltijos šalyje inovacijų konferencijoje bendraminčių apsupty ir per 1,5 dienos parodyti savo kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius kuriant idėją skaitmeninio gyvenimo gerbūviui. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Nesvarbu, ar esate patyrę profesionalai, ar naujokai hakatonų pasaulyje, kviečiame burtis į komandas iš 2-5 žmonių. Bendradarbiaudami su mentoriais ir kitais dalyviais analizuokite iškeltas problemas, ieškokite geriausių idėjų joms spręsti ir varžykitės dėl puikių prizų!

 • Surink iki 5 žmonių komandą -> nagrinėk skaitmeninio gyvenimo iššūkius -> pristatyk idėją ateičiai ir laimėk prizus!

 • Pagrindinį prizą įsteigė „Vilnius TechFusion", atstovaujantis technologijų ir inovacijų verslo ekosistemą, skatinantis tarpsektorinis bendradarbiavimą bei idėjų apykaitą – geriausios idėjos sumanytojams/-oms atiteks 1000 eurų.

 • Registruokitės iki balandžio 19d. ir pasiruoškite nepamirštamam nuotykiui „LOGIN hackathon powered by Vilnius TechFusion“ metu!

Hakatono temos

 • Išmanusis miestas

  tai miestas, kuris naudoja pažangias technologijas ir duomenų analizę, kad pagerintų gyventojų gyvenimo kokybę, padidintų tvarumą ir racionalizuotų miesto paslaugas.

 • Skaitmeninė sveikata

  reiškia technologijų, tokių kaip mobiliosios programėlės, nešiojami įrenginiai ir nuotolinio stebėjimo įrenginiai, naudojimą, siekiant pagerinti sveikatos priežiūros rezultatus ir paciento patirtį. 

 • Automatizavimas

  apima technologijų naudojimą, siekiant automatizuoti užduotis, kurias anksčiau atliko žmonės. Tai gali apimti viską nuo pramoninių gamybos procesų iki klientų aptarnavimo ir administracinių užduočių.

 • Dirbtinis intelektas

  sistemų sugebėjimais interpretuoti duomenis, remiamų sprendimų nauda verslui ir galimos rizikos.

 • Finansų technologijos

  technologijomis grįstos finansinės inovacijos, rizikos ir atitikties valdymo sistemos. Blokų grandinės (Blockchain), skirtos kurti naujus verslo modelius, procesus.

 • ICT + GameDev

  pažangiausi technologiniai sprendimai, sietini su informacijos apdorojimu, atveriantys naujas automatizuotas galimybes kiekvienam verslui.

Hakatono organizatoriai:

 • Finansuojama Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos Kartos Lietuva“ ir 2021–2027 metų ES investicijų programos lėšomis

Renginio partneriai: