D.U.K.

Kur vyks LOGIN 2023?

LOGIN yra kasmetinis didžiausias inovacijų ir progreso festivalis, suburiantis technologijų ir progreso entuziastus iš viso pasaulio. Šiemet konferencijas vyks gegužės 11-12 d., Litexpo parodų rūmuose. Negalintiems konferencijoje dalyvauti gyvai, konferencija bus prieinamas prisijungimas prie tiesioginės konferencijos transliacijos.

Kaip ir kur galiu nusipirkti bilietus į LOGIN?

Bilietų prekyba vyksta tik www.konferencija.login.lt tinklapyje. Jame galite pasirinkti norimą bilietų tipą ir kiekį, pasirinkti mokėjimo metodą. Po to, viso labo reikės suvesti reikiamus duomenis ir spustelėti „Mokėti“. Ir viskas! Savo bilietus gausite tiesiai į nurodytą el. pašto dėžutę. Jei kiltų nesklandumų, susisiekite adresu [email protected].

Kur rasiu savo bilietą?

Patikrinkite el. pašto adresą, kurį nurodėte pirkdami bilietą. Jūsų bilietas turėtų būti ten. Jei savo bilieto rasti negalite, būtinai patikrinkite „Šlamšto“ skyrelį. Jei vis tiek kyla nesklandumų, nedvejokite ir susisiekite adresu [email protected]

Man reikės sąskaitos-faktūros. Kaip ją gauti?

Yra du pagrindiniai būdai, kaip bendrovės gali gauti sąskaitas-faktūras: 1) Sąskaita-faktūra po apmokėjimo banko nuoroda arba kreditine kortele. Atsiskaitymo proceso metu, kur turite pasirinkti mokėjimo būdą, matysite laukelį su pavadinimu „Norėčiau sąskaitos faktūros“. Pažymėkite varnelę, įveskite įmonės duomenis ir prie laiško kartu su Jūsų bilietais bus pridėta sąskaita-faktūra. 2) Sąskaita faktūra prieš apmokėjimą. Tai galimybė įmonėms, kurioms reikia sąskaitos-faktūros, tačiau kurios nori rezervuoti bilietus ir sumokėti vėliau. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, jūsų bus paprašyta įvesti savo įmonės duomenis ir gauti išankstinę sąskaitą-faktūrą. Atsisiųskite išankstinę sąskaitą faktūrą ir apmokėkite ją pinigų pavedimu iš banko. Galutinė sąskaita faktūra ir bilietai bus rezervuoti ir išsiųsti apmokėjus išankstinę sąskaitą. Svarbu: Sąskaitą išrašo renginio organizatorius UAB „Delfi“. Jokių kitų sąskaitų faktūrų nereikia.

Nebegaliu atvykti į LOGIN. Ar galiu atgauti pinigus?

Pinigai grąžinami tokiu atveju, jei pateikiate prašymą atšaukti bilietus per 14 dienų nuo jų nusipirkimo. Po šio laikotarpio pinigų grąžinti nebegalėsime. Svarbu: tik asmuo, pateikęs užsakymą, gali prašyti atgauti pinigus. Per 30 dienų nuo prašymo atgauti pinigus pateikimo, pinigai bus pervesti atgal į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už bilietą. Norėdami atgauti pinigus susisiekite su bilietų platinimo bendrove adresu [email protected]. El. laiške paminėkite, kad norite atgauti pinigus, taip pat prisekite gauto bilieto dokumentą. Jei pirkote keletą bilietų, tačiau norite atgauti pinigus tik už vieną iš jų, prie laiško prisekite tik vieną dokumentą. „Fienta“ klientų aptarnavimo specialistai kuo greičiau su jumis susisieks ir palydės jus per šį pinigų grąžinimo procesą. Kai pinigai už bilietus bus grąžinti, bilietai taps nebegaliojantys. Tokiu atveju, jei jums nepavyksta susisiekti su „Fienta“, parašykite mums adresu [email protected]

Ar galiu nusipirkti vienos dienos bilietą?

Ne. Visi siūlomi bilietai yra 2 dienų.

Ar vaikai į renginį įleidžiami nemokamai?

Vaikai iki 7 m. amžiaus į renginį įleidžiami nemokamai.

Kaip galiu stebėti tiesioginę LOGIN 2023 konferencijos transliaciją?

Prisijungimą prie tiesioginės transliacijos rasite - https://konferencija.login.lt/ puslapyje. Konferencijos dienomis puslapyje bus užrašas - Stebėti LOGIN 2023 online. Paspauskite ant šio užrašo. Jums atsidarys puslapis su visomis penkiomis salėmis, kuriose vyks pranešimų transliacijos. Norėdami stebėti transliaciją, Jūs turėsite įvesti skaitmenų/raidžių kodą, kuris yra nurodytas ant Jūsų bilieto, po QR kodu. Suveskite šį kodą į prašomą prisijungimo lauką ir žiūrėkite tiesioginę transliaciją. Jei vis tiek kyla nesklandumų, nedvejokite ir susisiekite telefonu +37062755994 ar paštu [email protected].

Kas gali žiūrėti tiesioginę LOGIN 2023 konferencijos transliaciją?

Tiesioginę LOGIN 2023 konferencijos transliaciją galės žiūrėti visi, kurie turi standard, jaunimo ar online bilietą. Po konferencijos bus įkelti konferencijos įrašai į - https://konferencija.login.lt/, juos galėsit peržiūrėti prisijungę su savo bilietu.